Prodej Somavedic - Barvy života
Co je přístroj Somavedic

Přístroj Somavedic odstraňuje negativní vlivy, které mají vliv na fyzické i duchovní zdraví. Somavedic slouží k celkové dokonalé harmonizaci těla i mysli. Harmonizuje vztahy v rodině, zlepšuje metabolizmus a spánek. Je důležitý pro očistu domácího i firemního prostředí. Dosah přístroje Somavedic je až 30 m v poloměru a tvoří kouli okolo přístroje a jeho záření prostupuje zdmi domu, tak jako negativní vliv geopatogenních zón.

Nabídka Somavedic - Barvy Života

Upravuje strukturu, vlastnosti, paměť a energetický potenciál vody. Odstraňuje zátěže vody, které často způsobují bolesti v krku a nedostatečný pitný režim. Dle zkušeností uživatelů Atlantiková voda vybuzuje pitný režim, který je velmi důležitý pro správné fungování organismu a dosažení lepšího zdraví. IIREC posudek prokazuje uvedené účinky.

Cena: 7.260 Kč/kus

Vychází z funkcí Somavedic Lumen s doplněním frekvencí na likvidaci virů, parazitů, bakterií a plísní, dle Dr. Clark. Vzhledem k nekontaktní a nechemickému působení, nastávají účinky během jednoho až tří měsíců. Jedná se o nejprodávanější typ, vhodný pro byty, menší a střední jednogenerační rodinné domy.

Cena: 7.260 Kč/kus

Skleněný korpus je vyroben z křišťálového skla s příměsí uranu. Důležité pro zvýšení účinnosti neutralizace elektrosmogu, osvědčil se na místech, kde jsme museli použít pro neutralizaci dva i více kusů Somavedic Medic. Na rozdíl od Somavedic Medic harmonizuje vodu - obdobně jako Somavedic Atlantik.

Cena: 17.000 Kč/kus

Odstraňuje všechny nežádoucí vlivy všech druhů geopatogenních zón, vodních křížů, Curryho i Hartmannových pásů, čímž podporuje spuštění regeneračních procesů v těle člověka i zvířat v jeho okolí. Společnost Somavedic bude produkci tohoto modelu ukončovat.

Cena: 5.445 Kč/kus

Je posílený Somavedic Lumen, pro použití v obchodních, kancelářských, firemních prostorech. Další použití v hotelích, automobilech, vhodný také pro obchodní cesty. Všude, kde je potřeba rychle a účinně eliminovat negativní vlivy.

Cena: 7.260 Kč/kus

Vznikl spojením Somavedicu Harmonie a Quantum se zvýšenou účinností. Je vhodný pro biorezonanční centra, masážní a kosmetické salóny.

Cena: 12.000 Kč/kus

Harmonizujte prostředí, ve kterém žijete...

Na které zdravotní potíže má Somavedic pozitivní vliv?

1. Léčba bolesti hlavy
2. Léčba bolesti zad
3. Léčba páteřních chorob
4. Léčba revmatických potíží
5. Léčba trávicích potíží
6. Léčba srdečních chorob
7. Pozitivní vliv na
onkologická onemocnění

8. Léčba fyzického nepohodlí / psychického nepohodlí
9. Léčba ztuhlých svalů
10. Léčba vnitřního napětí
11. Léčba nervozity, nesoustředěnosti, podrážděnosti, únavový syndrom, vyčerpání, spánkové potíže, nepokojné sny, nespavost
12. Léčba nervových poruch

Nejčastější dotazy Somavedic (FAQ)

Jaká je životnost Somavedicu?

Přestože garance funkčnosti činí přibližně 5 let, přístroj je v případě funkčnosti všech led diod účinný i nadále po této době. Přístroj může zákazník kdykoli zaslat výrobci pro kontrolu funkčnosti.

Musí být Somavedic neustále zapnut?

Přístroj by měl být zapnut neustále, příkon přístroje je však minimální a nepřekročí 1 kWh za měsíc.

Kam Somavedic umístit?

Přístroj by měl být umístěn v centru Vašeho bytu / domu, ideálně v otevřeném prostoru. V případě patrového domu doporučujeme umístit Somavedic do přízemí. 

Jaký je princip funkce přístroje Somavedic?

Somavedic je sestrojen na principu řízeného uvolnění energie minerálů - jedná se především o polodrahokamy nebo drahokamy v přesném vzájemném rozestavení, které tvoří jádro Somavedicu.

Je známo, že každý konkrétní minerál "vibruje" na určité frekvenci (to platí nejen o minerálech, ale i o všem ostatním!) a má schopnost tuto vibraci vyzařovat do okolního prostředí a tím ho určitým konkrétním způsobem ovlivňovat.

Z toho do jisté míry vychází léčebné nebo léčitelské využití drahých kamenů, které se ale obvykle vymezuje jen na použití jednotlivých kamenů.

Minerály v sobě ve skutečnosti ukrývají nepředstavitelné množství energie, kterou dosud neumíme zcela využít. Ta se za běžných okolností nachází v latentním stavu, takže se samozřejmě zpravidla nijak významně neprojevuje.

Frekvenční rozpětí, ve kterém jednotlivé minerály "vibrují", je vědecky podložené a těchto poznatků je využito pro optimální funkci a nastavení přístrojů Somavedic podle jejich zaměření.

Je zjištěno, že pokud konkrétní minerály v určitém přesném rozestavení necháme působit ve společné korelaci, umí tyto vzájemně se podporující vibrace určitým způsobem vyladit okolní prostředí - ať už se jedná o geopatogenní zóny nebo jiné vlivy, které také vibrují v určitém frekvenčním rozmezí.

Na tomto principu tedy dochází k rušení vlivu těchto negativních vibrací a k nastolení harmonického prostředí pro náš dlouhodobě spokojený a zdravý život plný energie...

Odkud přístroj pochází, je přístroj skutečně funkční?

Unikátní přístroje Somavedic vyrábí česká firma Firma Somavedic Technologies s.r.o. (dříve jako Somatex) na základě 15 let zkušeností v oblasti alternativní medicíny. Somavedic v současné době s úspěchem využívá mnoho biorezonančních center a má i podporu z řad některých odborníků v oblasti zdravotnictví. Společnost je hrdým majitelem certifikace od Mezinárodní společnosti pro výzkum elektrosmogu IGEF. Dále získala pečeť od Mezinárodní společnosti pro výzkum elektromagnetické kompatibility IIREC.

 

Jaké jsou projevy a kdy dochází k účinkům?

Časové projevy pozitivních účinků Somavedicu se mohou individuálně lišit. První účinky, kdy dochází ke zrušení vlivu geopatogenních zón, nastávají během prvních 3 hodin. Do několika dnů dochází ke zlepšení spánku a harmonizace prostředí, do několika týdnů dochází k eliminaci geopatogenní zátěže organismu, do prvních 3 měsíců se projevuje výrazně vyšší úroveň životní energie a do jednoho roku odeznívají vážnější zdravotní potíže a organismus se postupně detoxikuje.

Doposud není znám případ, kdy by se pozitivní zdravotní účinky Somavedicu dříve nebo později neprojevily!

Objednejte si svůj Somavedic dnes

a zítra jej můžete mít doma. Stačí vyplnit rychlý formulář.