KOMPLETNÍ NABÍDKA SLUŽEB

Barvy života Praha - Hovorčovice
Prodej přístrojů Somavedic

Somavedic dokáže spolehlivě eliminovat a následně úplně odstranit nežádoucí vlivy geopatogenníchpatogenníchpsychosomatických zón, včetně elektrosmogu a těžkých kovů. Přístroj Somavedic byl sestrojen po několika letech výzkumu a zkoušek. Testován a ověřen byl nejenom odborníky z oboru přírodních věd, ale i provozovateli diagnosticko-terapeutických center, pracující s přístroji: Time WaverBicomLife-SystemInergetics CoRe. Pomohu Vám vybrat si ten správný model.

Prodej Somavedic

Barvy života Praha - Hovorčovice
Alternativní medicína / komplementární medicína

Harmonizuji Vaše zdraví na základě znalosti astrotypu a principů daných tradiční východní medicínou, kdy dochází ke stanovení konkrétní cesty k obnově harmonie také v čase, prostoru a společnosti. Mé služby v oblasti alternativní léčby jsou charakterizovány především svou jednoduchostí, bezpečností, vysokou efektivitou a bez využití jakýchkoli chemických léčiv.

Služby alternativní a komplementární medicíny

Barvy života Praha - Hovorčovice
Biorezonance Bicom Optima

Biorezonanční metoda BICOM patří stejně jako např. homeopatieakupunktura a další metody přírodní léčby do oblasti tzv. „alternativní medicíny“. Používá se více než 25 let, převážně v Německu. Jedná se o neinvazivní a efektivní bezlékovou metodu, která zjišťuje a odstraňuje příčiny (ne pouze příznaky). Biorezonance je založena na celostním přístupu a vykazuje vysokou úspěšnost.

Biorezonanční léčba

Barvy života Praha - Hovorčovice
Horoskop podle čínské astrologie

Astrotyp, nebo-li základní čínský horoskop, je nástrojem, který člověku přinese skutečné poznání sama sebe. Jeho prostřednictvím poznáme své základní mentální, charakterové, emoční a tělesné vlastnosti, zdravotní zátěže, a také předurčenou životní cestu. Poznáním svých silných a slabých stránek a talentů můžeme svůj přirozený potenciál rozvinout tím nejvhodnějším způsobem.

Služby horoskopu dle čínské astrologie

Barvy života Praha - Hovorčovice
Feng Shui (Feng šuej)

Orientace v čase a prostoru umožňuje nečekané náhledy na každodenní činnosti. Díky ní zefektivníme své činnosti, svůj život. Vhodně zvolený termín nebo časové období má také podstatný vliv na výsledek plánovaného životního okamžiku. Tak proč si nepomoci! Jakoukoliv proměnou zvenčí dosáhneme proměny uvnitř sebe. Proměna prostoru pomocí starého čínského učení o pohybu času a energie v prostoru - “Feng Shui” je další možností, jak zharmonizovat svůj život.

Služby Feng Shui

Barvy života Praha - Hovorčovice
Vztahové poradenství

Porovnání dvou astrotypů nám umožní objektivně nahlédnout na konkrétní vztah. A nemusí se jednat o vztah čistě partnerský. Porovnání lze provést u jakýchkoliv dvou entit a lze tak kvalifikovat partnerské vztahy, personální vztahy, ale např. i vztahy času, vztahy prostoru, aj. Také je možné provést porovnání vztahů v určité skupině (např. vztahy v rodině, vztahy ve firmě, vztahy ve škole apod.)

Služby vztahového poradenství

Barvy života Praha - Hovorčovice
Mantické metody

Máte otázky, na které si jednoduše neumíte odpovědět? Nebo jste na ”životní křižovatce" a potřebujete konzultaci? Smyslem pomoci je nalézt odpovědi na Vaše dotazy (situace), jak překonat strach a poskytnout úlevu, a to nestranným přístupem, s využitím znalostí Vašich konstitučních dispozic (viz astrotyp), psychologie, empatie a mantických metod (I-ťing, kyvadlo, numerologie, karty apod.)

Služby mantických metod