Barvy života Praha - Hovorčovice
Alternativní medicína / komplementární medicína

Harmonizuji Vaše zdraví na základě znalosti astrotypu a principů daných tradiční východní medicínou, kdy dochází ke stanovení konkrétní cesty k obnově harmonie také v čase, prostoru a společnosti. Mé služby v oblasti alternativní léčby jsou charakterizovány především svou jednoduchostí, bezpečností, vysokou efektivitou a bez využití jakýchkoli chemických léčiv.

Domluvte si konzultaci

Které metody alternativní metody uplatňuji?

Terapie Su Jok

Univerzální diagnostická a bezléková metoda zvaná „Su Jok” zmírní Vaši bolest, slouží jako první pomoc při akutních onemocněních a úrazech, léčí poruchy funkcí v těle, pomáhá stabilizovat zdravotní stav a zlepšuje chronický průběh při nemoci.

Meditace úsměvem

Přirozená metoda, jak přinést duševní rovnováhu do života lidí. Tak, jako zdravě jíme a udržujeme se být tělesně fit, meditace úsměvem napomáhá léčit stres, budovat vnitřní odolnost a soucit, zvýšit sebevědomí, sebedůvěru a celkově přispět ke zlepšení práceschopnosti.

Twist terapie

Přirozená léčebná terapie zaměřující se na pohybový aparát. Tato metoda slouží nejen jako léčba bolestí, ale také zároveň jako prevence onemocnění prostřednictvím točivých pohybů těla, které napomáhají obnovení cirkulace energie v lidském těle.

Bezlepkové poradenství

Naučte se eliminovat konzumaci potravin s přítomností lepku. Ať už z důvodu intolerance lepku při celiakii nebo jen z důvodu očisty organismu, bezlepkové poradenství Vás naučí žít plnohodnotný život s absencí těchto potravin.

Alternativní medicína Praha
Co je Astrotyp?

Astrotyp je produktem čínské astrologie - jakýsi horoskop „východního“ typu (představuje astrologické prvky v určitém čase a prostoru). Jeho smyslem je získání všech možností entity (člověka, zvířete, prostoru,…) jako je charakter, zdravotní předpoklady, profesní předpoklady, vztahové předpoklady, osobní životní cesta a další.

Alternativní medicína / komplementární medicína
Pro koho je alternativní a komplementární medicína vhodná?

Pro osoby všech věkových kategorií.

Pro osoby harmonizující své tělo.

Učíte-li se sebelásce.

Pečujete o své zdraví alternativními metodami.

Aktivně pracujete na zachování svého zdraví.

Řešíte konkrétní zdravotní problém.

Hledáte příčinu své nemoci.

Na Váš zdravotní problém nemá západní medicína odpověď.

Chcete zefektivnit a urychlit již probíhající léčbu.

Máte zablokované čakry.

Máte zablokované meridiány.

Na které otázky zná služba alternativní a komplementární medicíny odpověď?

1. Jak vyřešit zdravotní problém alternativně?
2. Jak zlepšit průběh nemoci alternativně?
3. Jak zvýšit způsoby léčby?

4. Jaké diagnostikovat zdravotní zátěže?
5. Jak pomoci léčbě svých blízkých?

Alternativní léčba Praha
Co pro Vás mohu udělat?

V případě zdravotních potíží pomohu s léčbou konkrétního zdravotního problému, s léčbou příčiny nemoci, se zmírněním průběhu nemoci a přispěji k zefektivnění Vaší léčby. Pomohu Vám s uvedením Vašeho těla do stavu harmonie a v neposlední řadě Vás naučím sebelásce.

 

Průběh služby alternativní medicíny / komplementární medicíny barvy života

Jak se připravit na konzultaci?

Jméno, příjmení a kontaktní údaje, datum a čas narození, popis zdravotního problému, popis dosavadního průběhu léčby, případně lékařské zprávy.

Jak probíhá konzultace?

Konzultace alternativní a komplementární medicíny probíhá osobně.

Jak dlouho trvá konzultace?

Základní doba činí 1 hodinu = 1 ošetření.

Trápí Vás duševní nebo fyzické zdravotní problémy?

Přijměte do života více rovnováhy a vyřešte své zdravotní komplikace jednou pro vždy. Zašlete mi zprávu a přesvědčte se o tom, že je alternativní medicína funkční přírodní léčebnou metodou.